Cappuccino creme brulee – pyszna kawa o wyjątkowym smaku

Cappuccino zna każdy, ale czy próbowałeś jego wersji o smaku creme brulee? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź tę wyjątkową kawę, którą przygotowujemy na bazie aromatycznego espresso, gorącego spienionego mleka i syropu o smaku creme brulee.

Smakowe cappuccino creme brulee – co to za napój?

Cappuccino creme brulee w Stop.Cafe to pyszne gorące cappuccino doprawione aromatycznymi dodatkami – syropem Monin Crème Brûlée i posypką czekoladową. Te dodatki sprawiają, że nasze smakowe cappuccino możesz potraktować także jako pyszny deser. Sprawdź, jak będzie się komponował z naszymi słodkimi przekąskami, które możesz znaleźć na stacjach ORLEN.

Cappuccino creme brulee – ile ml ma ten napój?

Ta wersja cappuccino w Stop.Cafe dostępna jest w dwóch pojemnościach: 210 lub 420 ml Kawa podawana jest zwykle w porcelanowej filiżance lub kubku. Świetnie się prezentuje i jeszcze lepiej smakuje.

Jak zrobić smakowe cappuccino? Skład i sposób parzenia

Cappuccino przygotowuje się na bazie espresso. Bardzo istotny jest więc tutaj smak tego wyjściowego naparu. W Stop.Cafe espresso parzymy ze świeżo zmielonych ziaren 100% arabik.. Na stacjach ORLEN możecie również kupić nasze ziarniste kawy do domu by cieszyć się ich smakiem na co dzień. Szykując cappuccino creme brulee, do filiżanki dodajemy syrop, a następnie parzymy klasyczne cappuccino, lekko mieszając kawowy napar. Po napełnieniu filiżanki gorącym spienionym mlekiem, całość doprawiamy czekoladową posypką. Brzmi pysznie, prawda? Jeśli masz ochotę na inne kawy, poznaj koniecznie nasze kawowe menu.

Ile cappuccino ma kalorii?

Smakowe cappuccino creme brulee nie jest szczególnie kaloryczne. W 100 gramach porcji samego cappuccino znajduje się bowiem 37 kcal. Kaloryczność nieco podnosi oczywiście syrop creme brulee, ale czego się nie robi dla tego wyjątkowego smaku?

Cappuccino creme brulee a inne kawy na słodko

Cappuccino creme brulee to bardzo ciekawa kawa w naszej ofercie, ale ma też konkurencję. Do gorących deserowych napojów kawowych zaliczamy również cafe mocha, czyli mleczną kawę z napojem czekoladowym. Jeśli chcesz, każdą kawę możesz też doprawić cukrem – szczególnie polecamy cukier cynamonowy, który oprócz słodyczy dodaje aromatu. Natomiast na upały nasze mrożone kawy nie mają sobie równych. Wypróbuj je wszystkie!

Cappuccino zna każdy, ale czy próbowałeś jego wersji o smaku creme brulee? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź tę wyjątkową kawę, którą przygotowujemy na bazie aromatycznego espresso, gorącego spienionego mleka i syropu o smaku creme brulee.
rogaliki z ciasta francuskiego

Czytaj również

Strefy „Bez cukru” to specjalnie oznakowane półki i lodówki na wybranych stacjach paliw z napojami i przekąskami bez dodatku cukru.

W Stop.Cafe pieczone frytki pojawiły się nie tylko ze względu na ich mniejszą kaloryczność, ale i chęć ograniczenia problemów związanych z utylizacją zużytego oleju.

Mrożona cafe frappe została wymyślona w Grecji. Dzisiaj to jedna z idealnych propozycji kawowych na upalne dni. Sięgają chętnie po nią także miłośnicy kawowych deserów.

Flat white to połączenie podwójnego espresso i lekko spienionego mleka. Ta dość „młoda” kawa zyskuje coraz więcej wielbicieli w Polsce.

Cafe mocha to kawa, a właściwie napój kawowy z dodatkiem gorącego spienionego mleka i napoju czekoladowego. Ta wyjątkowa kompozycja z powodzeniem może zastąpić deser.

Kawa cappuccino to połączenie espresso z idealnie spienionym mlekiem, które łagodzi mocny aromat kawy. Zwykle podaje się je w filiżance o pojemności 150–250 ml.

Caffe latte to jedna z włoskich mlecznych kaw o delikatnym smaku. Bazuje na połączeniu spienionego gorącego mleka i klasycznego espresso.

Wegańskie hot dogi to chętnie wybierana przekąska vege/vegan. Nie jesz mięsa, a chwycił cię głód w trasie? Wpadaj do Stop.Cafe na stacjach ORLEN!

Burger halloumi to jeden z najchętniej wybieranych burgerów wegetariańskich. Pyszny i wyrazisty w smaku ser halloumi to idealny zamiennik mięsa.