Poznaj Stop Cafe

Stop Cafe

W Stop Cafe podajemy wyjątkową kawę! Jest tworzona na bazie unikalnej mieszanki ziaren, opracowanej dla Państwa przez specjalistów firmy szczycącej się ponad 200-letnią tradycją w komponowaniu i paleniu najwyższej jakości kawy.

Sekretem naszej kawy są najwyższej jakości Arabiki z Ameryki Środkowej i Afryki , które w połaczeniu z niewielką ilością Robusty dają głęboki, słodki aromat i aksamitną „creme”, typową dla wspaniałego Espresso.

Stop Cafe BISTRO

Wyśmienita kawa i nie tylko… Nasze gorące kanapki podajemy prosto z pieca. Ich wyśmienity smak to zasługa najlepszych składników, skomponowanych specjalnie dla Ciebie! Skuś się na świeże i chrupiące panini, tosty oraz zapiekanki. Są dokładnie takie, jak lubisz!

stop.cafe. świeżość.energia.smak

Zaczyna się czas nowego stop.cafe - miejsca, w którym nie bywa się przypadkiem, po drodze - miejsca, w którym chce się być i odpocząć w podróży.

Nowy koncept to ambitniejsze podejście do gastronomii na stacjach paliw. To cała filozofia, ujęta w przesłaniu marki łączyć to, co bliskie z tym, co nowoczesne i inspirujące, każdego dnia i o każdej porze dając klientom energię. To kulinarne filary, również trwale połączone teraz w zapisie:

świeżość.energia.smak, który stał się hasłem brandu. To wreszcie spotykające się pozorne przeciwieństwa: swojskość i odkrywczość, szybkość i jakość, chwila i komfort czasu.

Dowiedz się więcej

Meeting Point

Meeting Point to nowoczesne miejsce stworzone w celu spełnienia najwyższych motoryzacyjnych oczekiwań i wymagań estetycznych. Można zorganizować w nim spotkanie biznesowe, zjeść lunch i odpocząć. Doskonałe wyposażenie zapewnia dostęp do prasy ekonomicznej, telewizyjnych programów informacyjnych oraz darmowej sieci WiFi.

Dla komfortu osób podróżujących, pierwsze takie miejsce spotkań stworzono w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 258. Obiekt został wykonany według koncepcji znanego projektanta - Janusza Kaniewskiego, mającego w swoim portfolio prace dla słynnego włoskiego studia projektowego Pininfarina oraz Ferrari i Hondy.

W skład oferty punktu wchodzą także rozbudowane usługi motoryzacyjne, które mogą zostać zlecone pracownikowi Meeting Point. Pakiet Serwis Premium obejmuje tankowanie, uzupełnianie płynu do spryskiwaczy, odkurzanie wnętrza auta oraz mycie Premium.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play Pobierz z Windows Store